Gwiazda poranna – pentagram – symbole w kulturze i gospodarce świata.

Dziś zająłem się gwiazdą, która na siłę wchodzi do naszego życia i chce by ją wielbiono bardziej od Boga. Niestety bardzo się jej to udaje, gdyż jest w każdym aspekcie naszego życia.
Gwiazda Poranna, Jutrzenka, Fosforos, Lucifer, popularne nazwy planety Wenus widocznej nad horyzontem przed wschodem Słońca. Jej/jego znakiem jest pentagram. W tym artykule jednak nie będę pisał czym on jest ponieważ temat jest już wielce przerobiony. Chciałbym natomiast wskazać na jaką skalę jest eksponowany i gdzie.

Kim jest ta gwiazda?

Kiedyś był jednym z największych duchów, które służyły Bogu. Do jego upadku doprowadziłapycha i ego.
Zbuntował także przeciw Bogu jedną trzecią innych aniołów.
Apostołowie w Mt 10, 25, Mk 3,33, Łk 11,15 mówią nam, że jest księciem demonów.
Obj 2,9 że jest ojcem kłamców.
Obj 12,9 zwodzicielem i kłamcą.
To wszystko oznacza także, że jest ojcem wszystkich kościołów odstępczych.

Jaki ma cel ta „gwiazda”?

Mk 12.4 zniweczenie efektów pracy Bożej
Hiob 2,4-5 chce aby ludzie wyrzekli się Boga
Jan 13.2 mówi, że jego celem jest  zbieranie chwały od ludzi

Jakie są jego metody?

Objawia się ludziom jako Bóg (2ko 11,14) Nauczył się objawiać jako anioł światłości oraz przemawiać do człowieka, przedstawiać samego siebie jako Boga. Stąd tyle objawień w katolicyzmie.

ŚWIAT JUŻ WIELBI SZATANA

Gwiazda, którą media atakują nas jest wszędzie.
Gwiazda jest w symbolach narodowych niemal większości krajów świata. Stąd wiemy kto rządzi Ziemią:

Godło Polski

Odkryłem około roku temu, że jest nawet na wszystkich banknotach i monetach tzw polskich (ironia). Da się odnaleźć przy pomocy lupy.

Ta sama gwiazda jest na przedwojennej fladze USA

Jak i na obecnej:

Poniżej zobaczymy jak można łatwo rozpoznać powiązania i zdefiniować rzeczywistą współpracę między państwami rzekomo wrogimi dla siebie na przykładzie tzw państw reżimowych:

Godło Chin:

Zwróćmy uwagę w tym przypadku na coś jeszcze oprócz samej gwiazdy. Gwiazdy pod nią są stricte satanistyczne z rogami do góry i w liczbie sztuk 5 (pent-agram). 5 to liczba szatana właśnie. Stąd też 1 maja lucyferianie obchodzą swoje święto i duża część Europy pod pretekstem święta pracy.

Państwo, które ma być zaatakowane przez USA i Izrael, nie ma co prawda gwiazdy w godle i na fladze, ale ma umieszczone w godle  5 linii, a na górze rogi.

Komunistyczny Wietnam:

Komunistyczny ZSRR:

Teraz coś naprawdę fajnego. Watykan z lotu ptaka, teren św. Michała. Osobiście odkryłem ten kształt poszukując czegoś po obejrzeniu filmu Kod Leonarda. Notabene, w filmie Anioły i Demony Jack Landon oprowadzany po piwnicach Watykanu napotyka pentagramy takie same jak na okładkach płyt zespołów heavy metalowych.

Teraz się nie dziwicie dlaczego wyszedłem z kościoła? takie rzeczy mnie tylko utwierdziły….

Pentagon:

Jest jako logo na początku niemal każdej wytwórni filmowej:

Często przewrotnie jako jeden róg u góry, czyli odwrócona. Często bez skrupułów z rogami do góry w miejscach uznawanych do tej pory za święte jak katedra we Francji;

Pentagram a obok heksagram:

źródło: http://kwejk.pl/obrazek/1387587/pentagram-i-gwiazda-dawida-na-kosciele.html

W wielu znakach bałwochwalczych:
„cudowny medalik matki boskiej”:

źródło: http://www.sercankiregion.pl/Dzieci%20Maryi/cudowny_medalik.htm

Od około roku, dwóch gdziekolwiek nie pojadę obserwuję szczególnie figurki tzw matki boskie. Bardzo często otoczone są pentagramem.

Jest też w Iranie. Tak, tak, w tym Iranie którego prezydent jakoby przeciwstawia się USA.

Ahmadineżad wezwał do stworzenia nowego porządku na świecie. Wyraził nadzieję na przebudzenie wśród narodów Azji i Afryki. – Dzisiaj wszyscy jesteśmy niezadowoleni z porządku rzeczy. Ludzkość nie zasługuje, aby żyć w ciągłym cierpieniu. Bóg mądrości i współczucia, który kocha wszystkich ludzi, nie chciał takiego życia dla ludzkości – stwierdził Ahmadineżad.” źródło

Świat stara się nas siłę w mediach, przez ustawy wprowadzić ateizm kiedy sami politycy wyznają syjonizm czyli lucyferianizm.

Polski poseł, gej czy nie wiem jak teraz na taką preferencję można mówić, zapala świecę na starym obrzędzie żydowskim zwanym Chanuka. Co jest śmieszne, nie tak dawno był przeciwny krzyżowi w sejmie. Osobiście uważam, że umieszczanie krzyża ma coś całkowicie innego na celu, aniżeli pokazywanie miłości do Jezusa. Tu chodzi o wartości. Wartości chrześcijańskie mają zniknąć.

Jednocześnie prowadzone są bardzo drogie kampanie bilbordowe nakłaniające do ateizmu:

Programy telewizyjne zaczarowanych telewizorem widzów:

Mam talent:

Markowa odzież:

Telefonia cyfrowa oferuję nam ciekawy abonament:

Żeby było wiadomo kto pilnuje porządku w USA:

Kto rządzi światem można także dowiedzieć się z nazw rzeczy, instytucji, towarów, militariów..
Z moich osobistych spostrzeżeń w Polsce i na świecie dodam jeszcze te poniżej:

Lewiatan – sieć sklepów

Lewiatan – związek pracodawców.
Związek ten kompletnie nie pomaga pracodawcom w Polsce. Stwarza pozory pomocy. Drobni przedsiębiorcy są nazywani w Polsce pejoratywnie prywaciarzami mimo że to oni pracują na budżet, ponieważ duże firmy nie płacą podatków. 

Co to jest Lewiatan? legendarny potwór morski, wspominany w kilku miejscach w Starym Testamencie. Wikipedia

Księga Hioba 3:8 – Niech ją przeklną złorzeczący dniowi, którzy są zdolni obudzić Lewiatana
Księga Izajasza 27:1 – W ów dzień Pan ukarze swym mieczem twardym, wielkim i mocnym, Lewiatana, węża płochliwego, Lewiatana, węża krętego; zabije też potwora morskiego

 Co jeszcze zauważyłem, to proszek do prania nawet ma nazwę postaci biblijnej:

Ariel – W „Testamencie Salomona” zwierzchnik demonów. Jest władcą wiatru

Lucifer teleskop – własność Watykanu. Kogo oni wypatrują? czyżby bali sie nadejścia Isusa?

Tutaj wiarygodna informacja: http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=12697

Satan SS-18– rakieta

Satan piwo

Znane piwo na całym świecie:

Zagłębiem gwiazd pięcioramiennych jest odzież dla dzieci oraz meble.

Kiedyś kupowałem na szybko bluzeczkę dla dziecka i to co zobaczył, to już był szczyt szczytów. Już nie tylko gwiazda pięcioramienna ale i prawdziwy oryginalny pentagram, a w otoczeniu UFO. Jakie to wszystko znajome. Zobaczcie sami zwracając szczególną uwagę na gwiazdę pod napisem „star”

Wmawia się nam, że gwiazda z jednym rogiem do góry to biała magia a z dwoma rogami u góry to czarna magia. Proszę bardzo Disney prezentuje czarną na koszulce. Tak naprawdę nie ma białej i czarnej magii. Jeśli ktoś jest chrześcijaninem, to wie że Bóg zakazywał jakiejkolwiek magii.

Otrzymałem tez aniołka na ….  szczęście. Jesteśmy atakowani tą gwiazdą z każdej z możliwych stron.
Jaki „piękny” demonek:

Dzieci zaczynają też być znakowane niby w zabawie, np jako zaliczenie zajęć z angielskiego tatuaż z gwiazdą:

Ulubiony serial dla rodzin z dziećmi „Rodzinka”

W filmie tym, między sekwencjami, bardzo często jest takie przejście pokazane, w którym to widać owe gwiazdki. Zmienia się to dosyć szybko na zasadzie bodźców podprogowych.

Satanizm występuje nawet w polskim sejmie:

Oczywiście przedstawia się nam, że rządy poszczególnych państw i organizacje prorządowe są areligijne. Mówi się nam, że ze sobą walczą, kiedy są tak naprawdę marionetkami szatana:

Nie tak do końca zgadzam się z powyższym obrazkiem jakoby o sobie nic nie wiedzieli. Uważam, że przywódcy wielkich mocarstw komunikują się między sobą. Zimna wojna między Rosją a USA, wyścig zbrojeń, były po to, by zracjonalizować przed społeczeństwem wydatki na podbój kosmosu.
Oczywiście tacy ministrowie w rządzie, czy powiedzmy taki Macierewicz są typowymi marionetkami z tego obrazka. Macierewiczowi wydaje się lub tak gra, że walczy z Rosją, kiedy tak naprawdę polityką Rosji i Polski steruje jedna grupa.
Trzeba sobie powiedzieć też jeszcze jedno zdanie: większość urzędników to starannie wybrani ludzie szatana, bezwzględni, zabierający ludziom dzieci, karający wysokimi grzywnami, bardzo chłodni ludzi jakby bez sumień. Na swa obronę zawsze powiedzą niczym hitlerowcy: ja tylko wypełniam obowiązki.

Co mówi nam przez ten potop gwiazd w życiu szatan: bądź gwiazdą, BĄDŹ PYSZNY i czcij gwiazdę.
Jak wspomniałem świat już go wielbi w postaci podkładanej nam wszędzie gwiazdy, ale i przez odsunięcie ludzi od Boga przez telewizor, karierę, nie czytanie Biblii, nie modlenie się do Isusa.
Kogo czcimy w dniu święta  Saturna dnia 24.12? na kogo czekamy z kolacją wigilijną? na pierwszą….
Co wieszamy na czubku choinki pogańskiej?

Może się okazać że znakiem bestii wcale nie będzie heksagram kojarzący się ze znienawidzonymi Żydami, ale właśnie odwrócony pentagram, który już od dawna panuje w kulturze i akceptują go wszystkie narody.
I na koniec konstrukcja powstała przez przecięcie ulic w Waszyngtonie, z „głową” z pentagramu, gdzie dół wskazuje drogę do Białego Domu.

źródło: apocalisselaica.net

Jak widać w powyższym materiale gwiazdy pięcioramienne są w wielu przeciwstawnych sobie rzekomo organizacjach. Pentagram tłumaczy się na wielu stronach, że  symbolizuje następujące rzeczy:

1. 5 ran Chrystusa
2. Symbolizuje człowieka w kole jak wyżej (cztery dolne ramiona to ręce i nogi, a górny to głowa) a koło zakreślone wokół niego to bariera ochronna”. Często artykuły o pentagramie zaczynają się w stylu wypowiedzi bohatera książek Dana Brwona prof. Londona „Z czym kojarzy się obecnie słowo pentagram dla większości ludzi? Symbol szatana, zła i wszystkim co negatywne. Otóż nie ma w tym ani trochę prawdy. Zacznijmy od początku…”
3.  Pitagorejczycy. Uznali go za symbol doskonałości.
4. Celtowie uważali, ze jest to znak Bogini Podziemi – Morgany. Celtowie to akurat temat na całkiem inny artykuł
5.  Pentagram  – krążek z wyrysowanym magicznym znakiem występuje jako jedno z narzędzi Maga, I karty Wielkich Arkan Tarota. Bóg zakazuje praktykowanie magii

„Teraz parę faktów z pogranicza nauki. Pewien polski radiesteta uważa, że „pentagram uruchomiony mentalnie siłą woli, odpycha wszystkich agresorów broniąc przed ich napaścią. Pozwala wyczuć osoby negatywne oraz te które mogą nam zaszkodzić. Bronią integralności ciała fizycznego, strzegąc przed szkodliwym oddziaływaniem środowiska zewnętrznego.”

Wszystkie te punkty, to próba zracjonalizowania  gwiazdy szatana. Takie racjonalizowanie ma zastosowanie we wszystkich antybiblijnych teoriach jak np ewolucja, wiek ziemi, socjalizm, marksizm itd

źródłó: http://symbole-znaczenie.blog.onet.pl/2006/09/27/pentagram/

Kilka dni temu rozmawiając z Henrykiem Kubikiem o wolności w internecie zapytałem go prowokująco czy pamięta nazwę pierwszego modemu? liczyłem że poda nazwę firmy, której modem miałem i ja. Ja miałem … Pentagram:

No tak i znów ktoś, kto nie jest chrześcijaninem powie że to przypadek. Przy okazji model się nazywa Cerberus czyli od mitologicznego cerbera. Po ostatnich newsach na „rynku prawdy”, wiemy że wszystkie mitologie świata opierają się o prawdziwe historie upadłych aniołów.
Cerber – w mitologii greckiej trzygłowy pies, który strzegł wejścia do świata zmarłych.(wikipedia)
Kontynuując Henryk odpowiedział z pewnym zastanowieniem że nazwa jego pierwszego modemu to Lucent. Dla innych wyraz ten będzie pochodził od Lucyny, a dla mnie wiadomo czego.
Henio właśnie przed chwilą mi przesłał info o tym producencie po angielsku:

What messages are some of the world’s top corporations sending with their choices for names of products and companies? For example consider the occultic overtones of the Lucent Technologies’ logo–a fiery red circle. The name „Lucent” is itself questionable. Some say it stands for Lucifer’s Enterprises. Of course, the corporation’s spokesmen vociferously deny it.
Lucent Technologie’ communications language is Limbo and the protocols are called Styx. Lucent Technologies have moved to 666 Fifth Avenue.

Co sobie przetłumaczyłem z moim litle english 🙂 i translatorem:

Jakie komunikaty światowych korporacji są jednymi z najlepiej wysyłanych dla nazwproduktów i firm? Na przykład rozważmy logo okultystycznie kojarzącego się producentaLucent Technologies – ognisty czerwony okrąg. Nazwa „Lucent” sama jest wątpliwa.Niektórzy mówią, że to oznacza Przedsiębiorstwo Lucyfera. Oczywiście, rzecznicy korporacjigłośno temu zaprzeczają.
Język Lucent Technologie „komunikuje się z Limbo oraz protokołami  nazywanymi Styx.Lucent Technologies został przeniesiony do 666 Piątej Alei.
Sprawdziłem i faktycznie  taka aleja istnieje.
http://guestofaguest.com/new-york/real-estate/666-fifth-avenue-and-other-satanic-new-york-real-estate.

Jak zwykle wszelkie podobieństwa są niezamierzone i przypadkowe…

Jeśli przyjmiemy to za prawdę, to dlaczego taką samą gwiazdę miała zbrodnicza, komunistyczna ZSRR i taką samą we fladze mają amerykanie?

Sporo stron w internecie przedstawia nam dużą dozę prawdy, która przez kilka tysięcy lat nie była nam znana. Wiemy wiele o Watykanie, o pochodzeniu Żydów, o masonach. Powyższy materiał również   wskazuje na  starannie przygotowany przez szatana spektakl gdzie symbole jako sceneria mają kolosalne znaczenie. Przez wieki, nie świadomie uczestniczyliśmy w tym teatrze. Teraz po przejrzeniu na oczy możemy być już tylko widzami.

Artykuł ten przygotowałem byście nie dali zwieść się i chronili swe dzieci. Dla szatana jest obojętne czy pentagram jest rogami do góry czy na dół, tak jak jest dla niego nie istotne czy podczas obrządków magicznych w kościele katolickim mówi się o Jezusie.

Moja rada wyczytana w jednej z książek: strzeżcie się ludzi o stereotypowym myśleniu!

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Okultyzm, magia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s