O mnie

Mam 42 lata, choć na tyle nie wyglądam 🙂

Skończyłem studia humanistyczne, ale pracuje w całkowicie innej branży.

Od około 3 lat  staram się stosować do Słowa Bożego, które traktuję jak: najlepszy podręcznik psychologiczny oraz dobry poradnik odżywiania. Nie od razu wyszedłem ze świata szatana. Działo się to bardzo powoli. Niektóre swoje wady wchodzące w grzechy, popełniałem nadal przez miesiące. Później, w miarę oczytania i poznawania Biblii, zapewne też  z pomocą Ducha Bożego, automatycznie, bez większych postanowień sama z siebie przychodziła przemiana.

Dopiero rok temu zdecydowałem się uwolnić od największej mafii na świecie jaką jest Kościół Katolicki. Dokonałem apostazji. Towarzyszyły temu różne ponad naturalne okoliczności, które częściowo opisałem w tekście „Demony są wśród nas”.

Do tej pory pracuje nad sobą w oparciu o słowa Isusa Chrystusa. Takim imieniem naszego Pana posługuje się jak to czyniono w czasach kiedy On żył.

Miałem dosyć spore doświadczenie w polityce będąc w partii, która postrzegana jest jako wolnościowa czy Nowa Prawica. Od tamtej pory wiem, że partia Korwina tyle ma wspólnego z wolnością co kościół katolicki z Bogiem.

Wcześniej byłem członkiem partii, która jest obecnie w sejmie. 2013. Gdybym chciał, to mógłbym mieć bardzo dobre posady państwowe, ale ideały zwyciężyły. Mimo, że nie byłem jeszcze chrześcijaninem, to wykazywałem cechy ludzkie :-). Doświadczenie w polityce pomaga mi odgadywać prawdziwe intencje ludzi.

 

Wiele krzywdy doznałem od najbliższych: rodziny, „przyjaciela”, osób którym pomogłem. To najbardziej pchnęło mnie w ręce Boga. Ból i ciężar nie zrozumienia świata, zło od najbliższych, brak wdzięczności za okazane dobro. To wszystko powodowało, że szukałem odpowiedzi na pytanie: „dlaczego?”.

Nadal pracuję nad sobą i analizuje Biblię. Uważam, że żyjemy w czasach końca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s